10 birželio, 2016

TINKLAPIŲ KŪRIMAS

Kiekvienas projektas rengiamas atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklos specifiką, pagrindinius tikslus bei reikalavimus.  Labai svarbu, kad informacija svetainėje būtų greitai ir paprastai surandama, todėl būtina aiški ir paprasta navigacija. Tekstas turi būti lengvai įskaitomas, išlaikytas vientisas stilius. Informaciją svetainėje reikia nuolat atnaujinti, papildyti, todėl rekomenduojame skelbti apie vykdomas  akcijas, naujienas, kitą lankytojams aktualią informaciją.

Prieš nusprendžiant kokios svetainės norėtumėte, svarbu įvertinti kaip dažnai reikės keisti informaciją ir kiek jos ketinate talpinti.

Siūlau svetainių, forumų, el. parduotuvių kūrimą su WordPress, PhpBB, OpenCart turinio valdymo sistemomis (TVS) T.y. Svetainė su galimybe keisti struktūrą, papildyti, pašalinti informaciją iš svetainės. Praktiškai nėra jokių apribojimų puslapių ir duomenų kiekiui. Svetainės su TVS turi praplėtimo galimybę įdiegiant papildomus modulius. Dauguma šiuolaikinių svetainių naudoja  TVS, kurios ne tik palengvina administravimą, bet ir yra puikiai suderinamos su paieškos sistemomis.

√  Tinklapių talpinimo, priežiūros, administravimo paslaugos

√  Adwords reklama (sertifikuotas „Google Partners“ narys)

√  SEO optimizavimas

 

Pavyzdžiai :